Akustik Kabin

Akustik Kabin Nedir?

 

Hâlihazırda bulunan mekânlardaki sesi kontrol etmek, gürültü kirliliğini önlemek için kullanılan kapsüllerdir.

 

Ses Yalıtımlı Akustik Kabinler

Sessiz çalışma ortamları için gürültüyü fark edilemeyecek düzeye indirgeyen akustik kabin modüler yani birbirine geçebilen parçalardan oluşmaktadır. Bu durum her ölçüdeki mekânlara uyumluluğu sağlar.

Akustik kabin gürültü seviyesini %45 oranında azaltmakta olup özel yapısal çözümleri ve ses emici malzemeleri sayesinde verimli ses yalıtımı sunar.

 

 

Akustik Kabin Kullanım Alanları

 

Kullanım alanı geniş ve farklı hizmetler sunabilir; Telefon kulübesi, toplantı odası, ofis, konferans(tele-video konferans) odaları, bilgilendirme(brifing) odaları, kişilerin düşüncelerini toplaması ve rahatlaması için yerler vb. 

 

Akustik Kabin Avantajları Nelerdir?

 

. Kurulumu kolay ve hızlıdır,

. Maliyet tasarrufu sağlar,

. Kullanılan süngerler yanmaz özelliğe sahiptir, 

. Ses kalitesi yüksektir,

. Tartışmaya ve ekip çalışmasına destek sağlar, 

. Çalışma alanlarındaki stres seviyesini azaltarak konsantrasyonu arttırır,

. Bakımı ve temizliği kolaydır,

. İstenilen ölçüde yapılabilmektedir,

. Tüm parçaları ses yalıtımlıdır,

. 120×120 mm’lik mevcut havalandırması ile temiz hava döngüsü süreklidir.

 

Ses Yalıtımlı Kabin Özellikleri

 

 

Çerisinde konfor ve rahatlık sağlayan özellikler mevcuttur; LED aydınlatma sistemi, medya bağlantı noktası, diz üstü bilgisayar rafı kablosuz telefon şarjı. Bu özellikleri sayesinde çalışanların kendileri için uygun alanlar seçmesine olanak sağlar.

Önemli etkilerinden birisi ise Akustik Lamine cam kullanılarak dış koşturmacadan uzakta, kullanıcıların aktivitelerine ve ihtiyaçları olan sessizliği sağlayarak odaklanmalarını imkân sunar.

 

 

Bir taşla iki kuş vurmak isteyen tüm müşterilerimizin Q Akustik Mimarlık kabinlerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Sizler için sunmuş olduğumuz üretim, toptan veya perakende satış, proje çizimi ve uygulamaları için sizleri bekliyoruz.